Gloria PROFILINE 410 TK tlakový postřikovač

 

Tlakový postřikovač 410TK Gloria můžete využívat s kompresorovou přípojkou v místech, kde potřebujete stabilní tlak nebo ho přenášet a využívat přitom ruční pumpu.

Dostupnost Na dotaz
6 090 Kč
   
Kód produktu BR-G000416.2400
Značka GLORIA
Kategorie Profesionální postřikovače
Záruka 2 roky
 

Tlakový postřikovač 410TK Gloria můžete využívat s kompresorovou přípojkou v místech, kde potřebujete stabilní tlak nebo ho přenášet a využívat přitom ruční pumpu. Při nalévání si můžete pumpu odložit do integrovaného držáku. Popis, funkce a příslušenství postřikovače jsou stejné jako u 410T.

Integrované ovládací prvky s manometrem jsou dobře čitelné a vhodně chráněné před poškozením. Přídavné sítko slouží pro zachycování nečistot a ochranu trysky před ucpáním. Velký nalévací trychtýř umožňuje snadné plnění. Pro pohodlnější použití má postřikovač dvouramenný  polstrovaný popruh s rychloupínacím systémem a zádovou podpěrou. Postřikovač disponuje držákem pumpy. Pro uložení náhradních dílů např. trysek můžete použit integrované schránky. Spodní část postřikovače je rozšířená o kryt rozstřikovací trubky, který chrání trysku před znečištěním v parkovací poloze. Postřikovač lze dovybavit různými nástavci a tryskami.

 

Objednací číslo požadovaného dílu přepište na náš email, rádi Vám jej zašleme.

Objem v Lt (?) 7 - 12
Tlak - Bar (?) 1-6
Výrobce GLORIA
Objem 10 l
Tlak 6.00 bar