› Gloria › náhr.díly › Gloria plochá proudová tryska
Plochá proudová tryska pro SOX 125 a CM 12.
Výkonný tlakový postřikovač 510 TK je vhodný na odbedňovací oleje, postřiky proti škůdcům a také k dezinfekci.
Pěnovač mění postřikovaný roztok na čistící pěnu. Je vhodný na nanášení pěny na automobily nebo stroje, bazény a ve velkých stravovacích zařízeních.
Gloria Spray & Paint je vhodný k aplikaci olejů, lazur, ale také k ředitelných barev. Objem nádoby je 5 litrů.
Ruční postřikovač Gloria Pro 100 je vhodný pro použití v průmyslu, ale také v domácnosti.
Postřikovač Profiline 505T je vhodný k použití v průmyslu, například k aplikaci odbedňovacích olejů, k desinfekci a také k likvidaci škůdců.
Postřikovač je vhodný pro nanášení jak kyselých tak zásaditých roztoků.
Tlakový postřikovač 410TK Gloria můžete využívat s kompresorovou přípojkou v místech, kde potřebujete stabilní tlak nebo ho přenášet a využívat přitom ruční pumpu.
Gloria 505T je výkonný postřikovač vyrobený z nerezavějící ušlechtilé oceli má objem nádoby 5 litrů a je vhodný pro náročnější uživatele.
Tento postřikovač je vhodný pro: -odbedňovací olej -ošetřování betonu -čištění a příprava vozidel -značení silnic -bělení vápnem -mazání výhybek.
Postřikovač vhodný k použití s vrtacími přístroji a rozbrušovačkami.
Profesionální postřikovač Gloria 505TK je vhodný na aplikaci odbedňovacích olejů případně k dezinfekci.
Postřikovač je vhodný na nanášení jak kyselých tak zásaditých roztoků.
Nastavení