• 1 z 11
 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l Comfort

 

Tlakový přenosný postřikovač Gardena Comfort 5 l na menší plochy.

Dostupnost Na dotaz
720 Kč
   
Kód produktu 11130-20
Značka Gardena
Kategorie Přenosné postřikovače
 

Tlakový přenosný postřikovač Gardena Comfort 5 l lze díky objemu nádrže 5 litrů používat na menší plochy při stříkání trávníku případně stromů, keřů, rostlin a podobně. Je možné ho použít také při dezinfekci. Tento postřikovač není vhodný na používání agresivních chemikálií, je ideální na vodné roztoky, pesticidy, fungicidy, herbicidy a také na přípravky k ošetřování vašich rostlin a plodin.

Před použitím je vždy potřeba postřikovač natlakovat pomocí tzv. D-madla. Pro tlakování můžete postřikovač přidržet pomocí nášlapných ploch. Pro bezpečné nalití roztoku bez nečistot je součástí dodávky nylonový filtr.  Plnící otvor je o průměru 12 cm, tedy je velmi snadné váš postřikovací roztok nalít do nádoby. 

Postřikovač Gardena Comfort má také ramenní popruh pro snadné přenášení. Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu, který má průhledný proužek, přes který vidíte hladinu kapaliny. Postřikovací tyč s rukojetí je vybavena aretační funkcí, není tedy nutné držet spoušť. Tryska má funkci slabých kapek nebo proudu.

K postřikovači také můžete dokoupit rozprašovací kuželprodlužovací trubku a teleskopickou trubku.

Ikona-zavolejte Máte nějaké dotazy?

Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 737 363 306 případně 558 272 006. Rádi vám pomůžeme. 

Ikona-jsme z Třince Kde nás najdete?

Naše prodejna Turpil se nachází na adrese Oldřichovice 164, Třinec, 739 61. 

1_2

doprava_1

 

Hmotnost 1.2 kg
Objem 5 litrů
Hmotnost 1,2 kg