• 1 z 8
 

Benzínový rosič SR 200

 

Benzínový rosič Stihl SR 200 ideální pro vinaře, sadaře i farmáře při péči o rostliny a stromy. 

Dostupnost Na dotaz
14 530 Kč
   
Kód produktu 42410112601
Značka Stihl
Kategorie Postřikovače STIHL
Záruka 3 roky
 

Benzínový rosič Stihl SR 200 má dvoutaktní motor, tedy je třeba ředit benzín s olejem. Je ideální pomocní pro farmářské účely, sadaře a také vinaře při péči o ochraně rostlin a stromů. Tento rosič má jednoruční multifunkční rukojeť s kterou je snadné zacházení. Rosič má systém elastostart, to znamená, že máte jednodušší a lehčí startování oproti klasickému rosiči bez elastostartu. Motor je třeba za studena startovat s pomocí sytiče, který po nastartování vypínáte. Díky velkému proudu vzduchu lze kapalinu rozstřikovat až do výšky 2,5 metrů. V balení jsou také tři mřížky, kterými lze umožnit tvar výsledného rozstřiku a směr rozstřiku. Jsou to mřížky kuželová, vychylovací a dvojitá vychylovací. Nádoba je průhledná, lze tedy vidět množství kapaliny v rosiči a má objem 10 litrů. Díky velkému napouštěcímu otvoru je velmi snadné plnění nádoby. Víčko má zabezpečení proti vypadnutí. Nechtěnému vylití obsahu nádoby zabraňuje ochranný límec, který je namontován na nádobě tak, aby se nedotýkal polstrovaných popruhů.

S batohovým provedením s polstrovanými popruhy je pohodlnější práce. Rosič má hmotnost 7,8 kg, tudíž s batohovým provedením je váha rozložena na ramenem. Systém postřikovače je antivibrační, tedy systém šetří vaše ruce před velkými vibracemi. 

 Součástí balení je rosič, návod k obsluze, tři mřížky pro směr a tvar rozstřiku.

Firma Turpil je autorizovaným prodejcem značky Stihl. 

Kam se obrátit pro pomoc?
  • Na vaše dotazy čeká kvalifikovaný a proškolený personál naší prodejny a servisu.
    Samozřejmě se můžete přijít i poradit na naší prodejnu, která se nachází v Třinci Oldřichovicích 164, zde si můžete stroj vyzvednout i kompletně sestavený, odzkoušený vč. proškolení. Chcete-li, aby byl stroj zkompletován a odzkoušen před odesláním, uveďte tuto skutečnost i do poznámky objednávky.
Hmotnost 7.8 kg
Objem v Lt (?) 10
Tlak - Bar (?) 1-6
Objem 10 litrů
Hmotnost 7,8 kg
Max. provozní tlak 6 barů
Max. provozní teplota 40°C