Doprava zdarma Efekt lupa
 

Benzínový rosič SR 430

 

Benzínový rosič Stihl SR 430 ideální pro vinaře, sadaře i farmáře při péči o rostliny a stromy. 

Dostupnost Na dotaz
16 320 Kč
   
Kód produktu 42440112600
Značka Stihl
Kategorie Postřikovače STIHL
Záruka 3 roky
 

Benzínový rosič Stihl SR 430 s dvoutaktním motorem je ideální pro práci v ovocných sadech, na vinicích a zemědělském průmyslu. Tento rosič má jednoruční multifunkční rukojeť, s kterou je snadné zacházení. Zádový rosič má polstrované popruhy a pevnou zádovou desku pro pohodlné nošení. Rosič má systém elastostart, to znamená, že máte jednodušší a lehčí startování oproti klasickému rosiči bez elastostartu.  Hmotnost produktu je 12,2 kg. Vše se ovládá pomocí jedné ruky.

Motor je třeba za studena startovat s pomocí sytiče, který po nastartování vypínáte. Díky velkému proudu vzduchu lze kapalinu rozstřikovat až do výšky 2,5 metrů. V balení jsou také tři mřížky, kterými lze umožnit tvar výsledného rozstřiku a směr rozstřiku. Jsou to mřížky kuželová, vychylovací a dvojitá vychylovací. Nádoba je průhledná, lze tedy vidět množství kapaliny v rosiči a má objem 14 litrů. Díky velkému napouštěcímu otvoru je velmi snadné plnění nádoby. Víčko má zabezpečení proti vypadnutí. Nechtěnému vylití obsahu nádoby zabraňuje ochranný límec, který je namontován na nádobě tak, aby se nedotýkal polstrovaných popruhů.

S batohovým provedením s polstrovanými popruhy je pohodlnější práce. Rosič má hmotnost 12,2 kg, tudíž s batohovým provedením je váha rozložena na ramenem. Systém postřikovače je antivibrační, tedy systém šetří vaše ruce před velkými vibracemi. 

Součástí balení je rosič, návod k obsluze, tři mřížky pro směr a tvar rozstřiku.

Firma Turpil je autorizovaným prodejce značky Stihl.

Ikona-zavolejte Máte nějaké dotazy?

Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 737 363 306 případně 558 272 006. Rádi vám pomůžeme. 

Ikona-jsme z Třince Kde nás najdete?

Naše prodejna Turpil se nachází na adrese Oldřichovice 164, Třinec, 739 61. 

sr430

 

Hmotnost 12.2 kg
Hmotnost 12,2 kg
Objem 14 litrů
Max. provozní tlak 6 barů
Max. provozní teplota 40°C
Výkon 2,9 kW
Zdvihový objem 63,3 cm3
Maximální průtok vzduchu 1300 m3/h