Popis
Sedmilitrový postřikovač Hobby 7 si oblíbíte pro svou lehkost a jednoduchost při používání. Nádoba má objem 7 litrů. Díky stupnici na nádobě si spolehlivě naředíte ten správný koncentrát. Postřikovač Hobby 7 se hodí k postřiku herbicidy či hnojení trávníku nebo okrasných stromů. K postřikovači je v balení 40 cm tyč a k ní lze libovolně nasazovat prodlužovače z našeho příslušenství. Postřikovač má tlak 4 bary a bezpečnostní ventil, tudíž jej nelze přetlakovat. Tryska i náhradní servisní sada je samozřejmostí.
Ideální pomocník pro neprofesionální i profesionální uživatele. Je vhodný jak pro práci na zahradě při ošetřování stroků a keřů, ale také v boji proti plevelu a škůdcům.
Oblíbený je i herbicidní kryt, pokud máte omezenější prostor a potřebujete cíleně docílit postřiku. S tímto postřikovačem je možné stříkat také zasazené semínka, ty se pod tímto proudem neodplaví.
Je možné do tohoto postřikovače aplikovat klasické zahradní postřiky. Není vhodný na oleje a různé silné chemikálie, od toho je tady řada Industry. Je použitelný také pro pesticidy, herbicidy, fungicidy a insekticidy.
V balení dostanete také 1 mm trysku, díky které se dělá jemnější mlha.
Objem v Lt (?) | 3 - 7 |
Tlak - Bar (?) | 1 - 4 |
Výrobce | MAROLEX |
Objem | 7 l |
Tlak | 3 bar |