• 1 z 5
 

Marolex Profession 5 postřikovač

 

Profesionální velmi oblíbený postřikovač, který je ideálním pomocníkem při péči o rostliny, plodiny, stromy i keře, jak při boji proti plevelům, tak i škůdcům, ale také na dezinfekční přípravky.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 990 Kč
Ušetříte 49 Kč (–4 %)
941 Kč
   
Kód produktu MAR-S031.141
Značka MAROLEX
Kategorie Postřikovače
Záruka 2 roky
 

Postřikovač Profession 5 je malý pětilitrový pomocník vhodný pro ošetřování rostlin na zahradě, na balkóně, ale i pokojových rostlin. Zásoba vody 5 litrů je dostatečná a jde díky pásu přehodit přes rameno. Díky bezpečnostnímu ventilu nádobu nemůžete přetlakovat. Nastavitelná tryska pomáhá k přesnější aplikaci. Tyč u postřikovače je teleskopická, tudíž si ji nastavíte podle libosti a potřeby. V příslušenství lze také dokoupit tří metrová teleskopická tyč, kterou oceníte zejména při postřiku vysokých stromů.

Vybaven je základní prodlužovací tyčí 75-135 cm z kvalitního hliníku, trysky o průměru 1mm a 1,5 mm, sada k ošetření postřikovače a k jeho prodloužení životnosti, popruh přes rameno k lepšímu nošení či manipulaci s postřikovačem. Hadice je vyztužená a dlouhá 170 cm. Díky stupnici na postřikovači přesně odměříte správný přípravek. Tento postřikovač je vyroben z vysoce kvalitního plastu, do kterého lze aplikovat tekutiny o teplotě 40°C. V případě teplejší kapaliny už by mohlo dojít k poškození postřikovače.

Do tohoto postřikovače je možno používat vodu a zahradní postřiky. Není vhodné do něj používat oleje a chemikálie, na to slouží řada Industry. 

Profession

K tomuto postřikovači můžete třeba dokoupit Třítrysková tyčTeleskopická tyč 3 metryHerbicidní kryt.

V případě potřeby je možno také koupit Opravářská sada.

Rozkres náhradních dílů naleznete zde: 

PROFESSION_066_PL,GB,RUS_2012_A_1

 

Objem v Lt (?) 3 - 7
Tlak - Bar (?) 1 - 4
Výrobce MAROLEX
Objem 5 l
Tlak 3 bar