• 1 z 11
 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l Plus

 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l Plus lze díky objemu nádrže 5 litrů používat na menší plochy.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 450 Kč
Ušetříte 130 Kč (–8 %)
1 320 Kč
   
Kód produktu 11138-20
Značka Gardena
Kategorie Přenosné postřikovače
 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l Plus lze díky objemu nádrže 5 litrů používat na menší plochy při stříkání trávníku případně stromů, keřů, rostlin a podobně. Součástí postřikovače je navíc oproti klasickým rozprašovačům přídavné odměrné víčko. Zároveň přes otvor po tomto víčku je možno nalévat a vylévat tekutinu. 

Před použitím je vždy potřeba postřikovač natlakovat pomocí tzv. D-madla. Pro tlakování můžete postřikovač přidržet pomocí nášlapných ploch. Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu, který má průhledný proužek, přes který vidíte hladinu kapaliny. Pro přenášení postřikovače je zabudována přídavná rukojeť a také nosný ramenní popruh. Součástí postřikovače je teleskopická tyč s úhlovou tryskou. Tuto trysku můžete nastavit pro různé účely. Výběr je mezi rozprašovací a proudovou funkcí. Dodávána je také plochá tryska pro práci v užších prostorách.

Přídavná rukojeť je vybavena navíječem hadice. Můžete snadno hadici uskladnit. Pro nalévaní roztoku bez nečistot slouží nylonový filtr, který je součástí dodávky. 

Tento postřikovač není vhodný na používání agresivních chemikálií, je ideální na vodné roztoky, pesticidy, fungicidy, herbicidy a také na přípravky k ošetřování vašich rostlin a plodin.

K postřikovači také můžete dokoupit rozprašovací kuželprodlužovací trubku a teleskopickou trubku.

Ikona-zavolejte Máte nějaké dotazy?

Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 737 363 306 případně 558 272 006. Rádi vám pomůžeme. 

Ikona-jsme z Třince Kde nás najdete?

Naše prodejna Turpil se nachází na adrese Oldřichovice 164, Třinec, 739 61. 

5

doprava_1

Hmotnost 2.5 kg
Objem 5 litrů
Hmotnost 2,5 kg