Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 12
 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l EasyPump

 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l EasyPump jako vhodný pomocník při péči o rostliny a keře.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 2 210 Kč
Ušetříte 411 Kč (–18 %)
1 799 Kč
   
Kód produktu 11136-20
Značka Gardena
Kategorie Přenosné postřikovače
 

Tlakový postřikovač Gardena 5 l EasyPump jako vhodný pomocník při péči o rostliny a keře. Tento postřikovač není nutné tlakovat ručně, je to zajištěno lithium-iontovým akumulátorem. Ten zároveň zajišťuje v postřikovači konstantní tlak.

Součástí postřikovače je navíc oproti klasickým rozprašovačům přídavné odměrné víčko. Zároveň přes otvor po tomto víčku je možno nalévat a vylévat tekutinu. Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu, který má průhledný proužek, přes který vidíte hladinu kapaliny. Pro přenášení postřikovače je zabudována přídavná rukojeť a také nosný ramenní popruh. Součástí postřikovače je teleskopická tyč s úhlovou tryskou. Tuto trysku můžete nastavit pro různé účely. Výběr je mezi rozprašovací a proudovou funkcí. Dodávána je také plochá tryska pro práci v užších prostorách. 

Pro nalévaní roztoku bez nečistot slouží nylonový filtr, který je součástí dodávky. Akumulátor tlakového postřikovače vydrží pracovat na plný výkon až 2 hodiny.

Tento postřikovač není vhodný na používání agresivních chemikálií, je ideální na vodné roztoky, pesticidy, fungicidy, herbicidy a také na přípravky k ošetřování vašich rostlin a plodin.

K postřikovači také můžete dokoupit rozprašovací kuželprodlužovací trubku a teleskopickou trubku.

Ikona-zavolejte Máte nějaké dotazy?

Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 737 363 306 případně 558 272 006. Rádi vám pomůžeme. 

Ikona-jsme z Třince Kde nás najdete?

Naše prodejna Turpil se nachází na adrese Oldřichovice 164, Třinec, 739 61. 

1_3

doprava_1

Hmotnost 2.1 kg
Objem 5 litrů
Hmotnost 2,1 kg